- UniMachines
- ›
- Фрези
- ›
- Универсални фрези
- ›
- Универсални фрези J und W
- ›
- Универсални фрези J und W GJ 8140 K
Универсална фреза J und W GJ 8140 K
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
Beppo Bercht Werkzeugmaschinen
Beppo Bercht |
| адрес | Emmerstieg 5 |
| Град | Schwarzenbek |
| Пощенски код | 21493 |
| Страна | Германия |
| Телефон |
+49 4151 81462
+49 160 500 3354 |
| Категория | Фрези J und W › |
| Производител | J und W › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| Година на производство | 2022 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - заплащат отделно |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 050022 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 800 mm |
| Ширина на работната маса | 400 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 400 kg |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 800 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 350 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 400 mm |
| Обща консумация на мощност | 3 kW |
| Височина Machine | 1820 mm |
| Дължина Machine | 1640 mm |
| Широчина машина | 1710 mm |
| Тегло на машината | 2.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| Въртяща се глава (1 ос) | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |












































