- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини PLASOMAT
- ›
- Хидравлични гилотини PLASOMAT NGH 10
Хидравлична гилотина срязване PLASOMAT NGH 10
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1991 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 3100 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 10 mm |
| Дълбочина гърло | 300 mm |
| Обща консумация на мощност | 15 kW |
| Тегло на машината | 8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |










































