Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 800 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 405 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 400 mm/s |
| Обща консумация на мощност | 2.3 kW |
| Височина Machine | 2235 mm |
| Дължина Machine | 1905 mm |
| Широчина машина | 1879 mm |
| Тегло на машината | 1180 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Централно смазване | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |
















































