- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- Хидравлични спирачки преса
- ›
- Хидравлични спирачки преса HTC
- ›
- Хидравлични спирачки преса HTC 150-MS
Хидравлична преса спирачка HTC 150-MS
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1984 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 150 t |
| Максимална дължина на огъване | 4013.2 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 177.8 mm |
| Максимално разстояние от масата, за да плъзгача | 355.6 mm |
| Разстояние между кадрите | 3175 mm |
| Максимална скорост подход | 23.7 mm/s |
| Максимална скорост на огъване | 8.9 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 46.6 mm/s |
| Височина Machine | 3403.6 mm |
| Дължина Machine | 3962.4 mm |
| Широчина машина | 2235.2 mm |
| Тегло на машината | 20.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол Foot | |

















































