- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини KEARNS RICHARDS
- ›
- Хоризонтални пробивни машини KEARNS RICHARDS SF 100
Хоризонтално сондиране машина KEARNS RICHARDS SF 100
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Великобритания |
| област | Leicestershire |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 125 mm |
| Дължина на работната маса | 1500 mm |
| Ширина на работната маса | 1500 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 23 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 834 1/min |
| Максимална пътуване седло | 760 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1550 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1000 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 1500 mm |
| Обща консумация на мощност | 18.5 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| Осветление | |










































