- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC вертикални куполата стругове
- ›
- CNC вертикални куполата стругове MORANDO
- ›
- CNC вертикални куполата стругове MORANDO VLN 12
CNC вертикална револверна глава на струг MORANDO VLN 12
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Великобритания |
| област | Leicestershire |
| Година на производство | 1979 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 1200 mm |
| Максимален диаметър на завой | 1400 mm |
| Максимална височина на детайла | 1100 mm |
| Минимална маса обороти | 1 1/min |
| Максимална маса обороти | 250 1/min |
| Максимална дължина на вертикалната ход на напречната греда | 750 mm |
| Максимална дължина на пътуванията на превоза над напречната греда | 1050 mm |
| Брой инструменти кули | 2 бр |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
| Обща консумация на мощност | 47.8 kW |
| Дължина на струга | 6197 mm |
| Ширина на струг | 4343 mm |
| Тегло на струг | 17.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| G L 8000 B | |
| Liquid система за охлаждане | |


























































