- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини SCHARMANN
- ›
- Хоризонтални пробивни машини SCHARMANN NNFB 125 BB
Хоризонтално сондиране машина SCHARMANN NNFB 125 BB
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Noord-Brabant |
| Година на производство | 1984 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Инвентарен номер | kot119 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 125 mm |
| Дължина на работната маса | 1620 mm |
| Ширина на работната маса | 1300 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 15 kW |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1500 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 2200 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 1100 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































