- UniMachines
- ›
- Табела огъване машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини KRAMER
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини KRAMER RVE 55/1000
3 ролка плоча машини за огъване KRAMER RVE 55/1000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Украйна |
| област | Київська область |
| Година на производство | 1983 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дебелина на листове метал | 1.3 mm |
| Работна дължина на ролките | 1040 mm |
| Височина Machine | 1200 mm |
| Дължина Machine | 1600 mm |
| Широчина машина | 700 mm |
| Тегло на машината | 0.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол Foot | |











































