- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругови автомати
- ›
- CNC стругови автомати Gildemeister
- ›
- CNC стругови автомати Gildemeister CTX 410V1
CNC автоматична струг Gildemeister CTX 410V1
| Категория | CNC стругове и стругове центрове Gildemeister › |
| Производител | Gildemeister › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Łódzkie |
| Година на производство | 2006 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Не може да се извърши тест - провал |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на струга | 4300 mm |
| Ширина на струг | 1715 mm |
| Височина на струг | 1770 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































