- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- NC хидравлични спирачки преса
- ›
- NC хидравлични спирачки преса DURMAZLAR
- ›
- NC хидравлични спирачки преса DURMAZLAR DURMA HAP 2560
NC хидравлична преса спирачка DURMAZLAR DURMA HAP 2560
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2001 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 60 t |
| Максимална дължина на огъване | 2550 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 135 mm |
| Разстояние между кадрите | 2150 mm |
| Капацитет на масления резервоар | 100 l |
| Консумация на мощност | 5.5 kW |
| Височина Machine | 2200 mm |
| Дължина Machine | 3500 mm |
| Широчина машина | 1780 mm |
| Тегло на машината | 4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| NC контрол | |
| Контрол Foot | |
| Digital отчитане на позицията на backgauge | |
| Централно смазване | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |



















































