- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри BROTHER
- ›
- CNC вертикални обработващи центри BROTHER SPEEDIO S 700 X 1
CNC вертикална машинни център BROTHER SPEEDIO S 700 X 1
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Florida |
| Година на производство | 2014 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 797.6 mm |
| Ширина на работната маса | 398.8 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 12.8 kW |
| Брой инструменти в списанието | 21 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 27000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 701 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 398.8 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 299.7 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| BROTHER COO | |










































