- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове MORI SEIKI
- ›
- CNC стругове MORI SEIKI CL-200
CNC струг MORI SEIKI CL-200
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Florida |
| Година на производство | 1997 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 290.1 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 515.1 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 408.9 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 11.2 kW |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 35 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 3500 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 10 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| MORIC MSG-803 | |
| Chip транспортер | |
| Хидравличен патронник | |
| Collet патронник | |









































