- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове DAEWOO
- ›
- CNC стругове DAEWOO PUMA 300 L
CNC струг DAEWOO PUMA 300 L
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| Година на производство | 2005 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1280 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 570 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 370 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 400 mm |
| Брой инструменти кули | 1 бр |
| Общ брой инструменти в купола | 10 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| Fanuc 21i-T | |












































