- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове DAEWOO
- ›
- CNC стругове DAEWOO puma 300 LM
CNC струг DAEWOO puma 300 LM
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1233 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 590 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 450 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 355 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Fanuc 18-T | |












































