- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове OKUMA
- ›
- CNC стругове OKUMA LB 35II/850
CNC струг OKUMA LB 35II/850
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1996 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 920 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 490 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 430 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 22.4 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 89.9 mm |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 14 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 3200 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
| Тегло на струг | 9.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| OKUMA OSP 7000 L | |
| Chip транспортер | |
| Хидравличен патронник | |
| Техническа документация | |











































