- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове WARNER SWASEY
- ›
- CNC стругове WARNER SWASEY SC 32
CNC струг WARNER SWASEY SC 32
| Категория | CNC стругове и стругове центрове WARNER SWASEY › |
| Производител | WARNER SWASEY › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1987 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1524 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 914.4 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 812.8 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 56 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 330.2 mm |
| Общ брой инструменти в купола | 5 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| ALLEN BRADLEY 7340 | |













































