- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини
- ›
- CNC фрезови машини XYZ
- ›
- CNC фрезови машини XYZ SMX 4000
CNC фреза XYZ SMX 4000
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| адрес | info@amaron-trading.com |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 602 00 |
| област | Jihomoravský kraj |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри XYZ › |
| Производител | XYZ › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2017 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 7676 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1474 mm |
| Ширина на работната маса | 356 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 800 kg |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 40 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 5000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1016 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 596 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 584 mm |
| Обща консумация на мощност | 11 kW |
| Височина Machine | 2400 mm |
| Дължина Machine | 2350 mm |
| Широчина машина | 1590 mm |
| Тегло на машината | 3.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































