- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса ERMAK
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса ERMAK CNCAP-4100X200
CNC хидравлична преса спирачка ERMAK CNCAP-4100X200
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2005 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 200 t |
| Максимална дължина на огъване | 4100 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 200 mm |
| Максимално разстояние от масата, за да плъзгача | 3550 mm |
| Дълбочина гърло | 400 mm |
| Максимална скорост подход | 80 mm/s |
| Максимална скорост на огъване | 7 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 70 mm/s |
| Капацитет на масления резервоар | 200 l |
| Консумация на мощност | 15 kW |
| Налягане на сгъстения въздух | 26.5 MPa |
| Височина Machine | 2795 mm |
| Дължина Machine | 4800 mm |
| Широчина машина | 2170 mm |
| Тегло на машината | 15 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |
| Светлинни завеси | |
| Техническа документация | |














































