- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса Safan
- ›
- CNC хидравлични спирачки преса Safan SMK-K K50-2550 TS1
CNC хидравлична преса спирачка Safan SMK-K K50-2550 TS1
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 50 t |
| Максимална дължина на огъване | 2550 mm |
| Максимална скорост подход | 90 mm/s |
| Максимална скорост на огъване | 20 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 400 mm/s |
| Тегло на машината | 5.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Централно смазване | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |












































