- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси OTTO
- ›
- H рамка хидравлични преси OTTO HS WWe-p 120T
H рамка хидравлична преса OTTO HS WWe-p 120T
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2010 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 120 t |
| Разстояние между кадрите | 1250 mm |
| Максимален ход на буталния прът | 200 mm |
| Консумация на мощност | 11 kW |
| Максимално налягане | 24 MPa |
| Капацитет на масления резервоар | 200 l |
| Височина Machine | 2350 mm |
| Дължина Machine | 2250 mm |
| Широчина машина | 1500 mm |
| Тегло на машината | 5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Ръчно управление | |
| Контрол Foot | |
| Светлинни завеси | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |





























































