- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг STANKO-KOLOMNA
- ›
- Вертикална револверна глава на струг STANKO-KOLOMNA 1540
Вертикална револверна глава на струг STANKO-KOLOMNA 1540
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Русия |
| Година на производство | 1981 |
| Гаранция | Гаранция 6 месеца |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 4000 mm |
| Максимален диаметър на завой | 4000 mm |
| Максимална височина на детайла | 2000 mm |
| Максимално натоварване маса | 63 t |
| Максимална дължина на вертикалната ход на напречната греда | 1870 mm |
| Максимална дължина на пътуванията на превоза над напречната греда | 1250 mm |
| Минимална маса обороти | 0.52 1/min |
| Максимална маса обороти | 48.7 1/min |
| Брой на вертикалните колички | 2 бр |
| Тегло на струг | 105 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Закалени направляващи | |
| 4-челюстта Чък | |
| Двойна колона | |
| Техническа документация | |













































