- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг STANKO-KOLOMNA
- ›
- Вертикална револверна глава на струг STANKO-KOLOMNA 1580L
Вертикална револверна глава на струг STANKO-KOLOMNA 1580L
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Русия |
| Година на производство | 1981 |
| Гаранция | Гаранция 12 месеца |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 7112 mm |
| Максимален диаметър на завой | 8001 mm |
| Максимална височина на детайла | 3200.4 mm |
| Максимално натоварване маса | 113.4 t |
| Максимална дължина на вертикалната ход на напречната греда | 2895.6 mm |
| Максимална дължина на пътуванията на превоза над напречната греда | 2006.6 mm |
| Минимална маса обороти | 0.22 1/min |
| Максимална маса обороти | 18.3 1/min |
| Брой на вертикалните колички | 2 бр |
| Тегло на струг | 225 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Плавно регулиране на скоростта на въртене на масата | |
| Закалени направляващи | |
| Rapid фуражи | |
| 4-челюстта Чък | |
| Двойна колона | |
| Техническа документация | |









































