- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Вертикална револверна глава на струг
- ›
- Вертикална револверна глава на струг STANKO-KOLOMNA
- ›
- Вертикална револверна глава на струг STANKO-KOLOMNA 1550
Вертикална револверна глава на струг STANKO-KOLOMNA 1550
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Русия |
| Година на производство | 1981 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 4495.8 mm |
| Максимален диаметър на завой | 5003.8 mm |
| Максимална височина на детайла | 2499.4 mm |
| Максимално натоварване маса | 90.7 t |
| Максимална дължина на пътуванията на превоза над напречната греда | 1600.2 mm |
| Минимална маса обороти | 0.34 1/min |
| Максимална маса обороти | 31.2 1/min |
| Брой на вертикалните колички | 2 бр |
| Тегло на струг | 127.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Закалени направляващи | |
| 4-челюстта Чък | |
| Двойна колона | |
| Техническа документация | |













































