- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Мулти-вретено автоматични стругове
- ›
- Мулти-вретено автоматични стругове DAVENPORT
- ›
- Мулти-вретено автоматични стругове DAVENPORT MODEL B
Мулти вретено автоматичен струг DAVENPORT MODEL B
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1980 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Брой на вретена | 5 бр |
| Мощност на шпиндела | 5.6 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1800 1/min |
| Дължина Machine | 4495.8 mm |
| Широчина машина | 990.6 mm |
| Височина Machine | 2209.8 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Охладителна система | |









































